![Тернопільський автомеханік зробив позашляховик-гігант: відео](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202012/266223eac204b-e86b-4b3f-a2c4-107de2392ce9.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
Автомеханік Юрій Кордупель зі Збаража Тернопільської області самостійно сконструював позашляховик. Він скористався базою від ГАЗ-66, двигун поставив від Mercedes-Benz, кермо – теж. Двигун потужністю 150 к.с. розганяє машину до 90 км на годину. Машина важить понад 4,5 тони, в неї поміщається 7 осіб.
На створення автомобіля в металі у майстра пішло більше ніж три роки та 25 тисяч доларів. Серед додаткового обладаня – електросклопідйомники, люк, екран та камера заднього огляду.
Також цікаво: у Сумах помічено унікальний саморобний автомобіль
Наразі майстер намагається зареєструвати автомобіль, а це не так просто. Це вже третє саморобне авто Юрія.