Tesla Model 3 провалила іспит на автоматичне гальмування: відео

Випробування проводились у Кита для публічної демонстрації високого рівня безпеки та надійності американських електрокарів, випущених місцевим заводом.
Tesla Model 3 провалила іспит на автоматичне гальмування: відео
logo23 вересня 2020, 12:49
logo0
logo0 хв

Автономні системи екстреного гальмування сьогодні стали звичним явищем для автомобільної промисловості і, теоретично, є потенційними рятівниками життя. Однак на практиці вони не завжди працюють, як задумано.

Дивіться також: Водій Tesla спав за кермом на швидкості 150 км/год

Протягом кілької останніх років були проведені різні випробування систем екстренного автоматичного гальмування і транспортні засоби різних марок зазнали невдач. Тепер до списку можна додати і “Теслу”.

Під час недавньої демонстрації в Китаї, електрокар Tesla Model 3 збила манекен пішохода. Білий електричний седан не помітив манекена і врізався прямо в нього. В іншому відео показано червону Model 3, яка переїжджає манекен, що “йшов” пішохідним переходом.


Перегляд другого відео з низькою роздільною здатністю при повторному відтворенні вказує на те, що електрокар насправді розпізнав об’єкт перед собою, про що свідчить червона область, показана на центральному екрані. Однак, коли машина помітила манекен, було вже запізно. Якби це була справжня людина, результат міг бути смертельним.


Під час аналогічного ряду випробувань у США, проведених минулого року, було виявлено, що “всі протестовані машини не змогли суттєво зменшити швидкість удару”, під час руху на швидкості у 48 км/год. У той же час, у звіті також сказано, що “в середньому всі оцінені системи виявлення пішоходів зазнавали значних проблем і намагалися послідовно пом'якшувати або попереджати зіткнення з пішохідними цілями”.