Tesla Model S таки вдалось побити рекорд Porsche Taycan на Нюрбургрінгу (відео)

Офіційної заяви від американського виробника поки що не було, однак європейські ЗМІ повідомляють, що відрив Tesla виявився просто колосальним.
Tesla Model S таки вдалось побити рекорд Porsche Taycan на Нюрбургрінгу (відео)

ФОТО: Autoevolution|

Tesla Model S Plaid на Нюрбургрінгу

logo18 вересня 2019, 12:50
logo0
logo0 хв

Шпигуни зняли на відео кілька заїздів Tesla Model S на Нюрбургрінгу. Стверджується, що гонщикам вдалось проїхати Нордшляйфе швидше, ніж Porsche Taycan.

Також цікаво: Кінотеатр, караоке та ігри: що тепер можна робити в "Теслі"

За даними німецького видання Auto Motor und Sport, результат Model S виявився кращим за час Porsche Taycan майже на 20 секунд! Якщо ця інформація підтвердиться, Porsche буде дуже соромно.

Стверджується, що у встановленні рекорду брала участь нова модифікація Model S, яка отримала назву Plaid. Вона має три ряди сидінь і три мотори, що означає більшу потужність, ніж у топової на сьогодні версії Model S P100D.


Спостережливі репортери помітили, що американський електрокар був “взутий” у спортивні шини Michelin Pilot Sport Cup 2 R та Goodyear Eagle F1 SuperSport RS.

Нагадаємо, Taycan проїхав 20,8-кілометровий відрізок траси за 7 хвилин 42 секунди. Autoevolution повідомляє, що Tesla впоралась із завданням за 7,23.

Фото: Tesla Model S Plaid на Нюрбургрінгу / Autoevolution

Tesla планує почати серійне виробництво нової модифікації Model S Plaid восени наступного року.


Ілон Маск у своєму твіттері заявив, що це не остаточний результат і його планують покращити. Більше того, керівник “Тесли” зазначив, що Model 3 також може здолати Taycan на ‘Рінгу (завдяки быльшому запасу ходу).


А новий Roadster взагалі націлений побити абсолютний рекорд траси для електрокарів.

Дивіться також: Відео: песик дає майстер-клас з переходу вулиці