Жартівливі пости Ілона Маска у Facebook та Twitter про діяльність його компанії рідко бувають пустими – як правило, за ними криються сенсації.

Відразу після коротенького повідомлення Ілона Маска пішли розмови про мікро-кар типу Renault Twizy. Навряд чи таке сподобається американцям, а от у Європі може стате хітом.

Глава Тесли Ілон Маск у відповідь на запитання, чи будуть випускатись дитячі машинки у вигляді Model X, аналогічно бейбі-карам у вигляді Model S. Відповіді на поставлене питання Маск не дав, натомість сказав дещо значно цікавіше: “Ми працюємо над новою моделлю міні-кара Tesla, у яку втиснеться і дорослий”. За цими словами цілком може стояти анонс нового автомобіля марки.

Також цікаво: Відео-огляд електричного кросовера Mercedes-Maybach

Аналогічним чином раніше очільник Тесли повідомляв про плани запуску у космос свого родстера. Хто б міг подумати, що це не жарт. Точніше, жарт, але він справдиться. Так само було й з швидкою заміною батарей, тунелем швидкісної підземки Loop, олдскульним рестораном Тесла та багатьма іншими речами.

Маск поки що не дав жодних пояснень, тож публіка губиться у здогадках, обговорюючи три найпопулярніші версії: мова про дитячу машинку, яку зможе використовувати й дорослий, а можливо й справжній автомобіль субкомпактного класу або ж так званий Neighborhood Electric Vehicle – низькошвидкісний електрокарт, на якому можна виїжджати за межі житлового масиву лише в окремих штатах США.

Також цікаво: Як вам таке наступне покоління Tesla Model S?