Tesla розробляє гуманоїдного робота

Під час конференції Tesla AI Day американський автовиробник анонсував гуманоїдного робота Tesla Bot.
Tesla розробляє гуманоїдного робота - 20 серпня 2021 - Auto24

ФОТО: Tesla|

Андроїд Tesla Bot Optimus

logo20 серпня 2021, 12:12
logo0
logo0 хв

Генеральний директор Tesla Ілон Маск анонсував створення гуманоїдного робота Tesla Bot із кодовою назвою Optimus. Він розробляється таким чином, щоб поступатись людині у всьому, крім інтелекту.

Дізнайтесь також: Для мотоциклістів створили шолом з 360-градусним оглядом, Siri та Google Assistant

Optimus – це назва трансформера дружньої до людства раси автоботів – влучна назва для робота від автовиробника. Tesla також обіцяє, що її автобот буде абсолютно безпечним для людей.

“Ми налаштовуємо його на механічному і фізичному рівні таким чином, щоб ви змогли втекти від нього і, швидше за все, здолати його”, – запевняє Ілон Маск.

Фото: Tesla Bot Optimus / Tesla

Tesla Bot має зріст 1,7 метра та важить 57 кг. При цьому андроїд зможе підіймати предмети вагою 68 кг, а переносити предмети вагою не більше 20 кг зі швидкістю до 8 км/год.

“Оптімус” буде використовувати програмне забезпечення Tesla Autopilot. Він оснащений вісьмома камерами, штучним інтелектом і нейромережею. На місці обличчя в андроїда буде екран.

Маск сказав, що Tesla буде використовувати роботів для виконання рутинних і небезпечних завдань на виробництві. Компанія планує випустити прототип Tesla Bot вже наступного року. Він буде створений з тих же матеріалів, які використовуються в автомобілях Tesla.