Tesla зменшила гарантію на вживані авто з 4 до 1 року

Тепер гарантія покриває ремонти протягом 10 000 миль (16 093 км) або одного року, залежно від того, що настане раніше.
Tesla зменшила гарантію на вживані авто з 4 до 1 року
logo20 жовтня 2020, 11:58
logo0
logo0 хв

Схоже, компанія “Тесла” має намір заощадити трохи грошей, оскільки наближається час фінансових звітів про результати третього кварталу цього року. Раніше автовиробник відмовився від своєї щедрої програми компенсації, а тепер у чотири рази зменшив гарантійний термін для вживаних авто.

Також цікаво: На скільки зменшується запас ходу електромобіля з похолоданням

Протягом довгого часу Tesla пропонувала 100-відсоткове відшкодування вартості автомобіля покупцям, які вирішили повернути машину. На це клієнти мали строк у сім днів. Однак днями американський автовиробник повністю відмінив цю опцію.

А з понеділка, 19 жовтня, зменшено і гарантію на вживані електрокари. Кожен, хто придбав у виробника вживану (відновлену) Tesla, отримував чотири роки гарантійного захисту або покриття на 50 000 миль, залежно від того, що наставало раніше. Це стосувалось будь-якої моделі електромобіля, що мала менше 50 000 миль на одометрі та чотири роки чи новіше. А старіші Model S та Model X отримували гарантію гарантію на два роки або 100 000 миль. За новими правилами, власники відновлених автомобілів отримують лише 16 тисяч кілометрів або один рік гарантійного пробігу.