Ціна на вживану Honda Accord впала до мінімуму

На американських страхових аукціонах Honda Accord 2017-2021 року продається в середньому за $ 6 388.
Ціна на Honda Accord на IAAI та Copart - Auto24

Honda Accord 2017-2021

logo20 жовтня 2023, 12:00
logo0
logo0 хв

Навіть у порівнянні з вереснем 2023 року середня фінальна вартість Honda Accord 2017-2021 років випуску знизилась на 348 доларів. А ще в липні її купували дорожче, ніж за сім тисяч “баксів”. Про таку тенденцію повідомив сайт Autoastat, який аналізує дані аукціонів IAAI та Copart.

Також цікаво відома ціна нового Honda CR-V в Україні

Звичайно, на аукціонах IAAI та Copart зазвичай продаються биті автомобілі, тож ціна навіть на одну модель відрізнятись в кілька разів. Вона залежить від наявних пошкоджень, можливості та вартості їх ремонту, а також від місця проведення торгів. Втім, загальна тенденція показує, що попит на Honda Accord падає. Можливо, це пов’язано з подальшою втратою популярності традиційних седанів на користь кросоверів та позашляховиків.

Салонний фільтр Bosch захищає пасажирів від пилку, пилу та шкідливих речовин, знижує кількість відкладень на випарнику системи кондиціонування та підтримує його ефективність. Фільтр з активованим вугіллям забезпечує додатковий захист від шкідливих газів з неприємним запахом.

Рекламна інформація

Втім, серед прихильників седанів Honda Accord 2017-2021 років цінується досить високо. Серед її переваг – відмінна керованість, просторий салон, добре оснащений навіть у базових моделях.

Серед недоліків – висока витрата пального, недосконала мультимедійна система та відсутність деяких опцій, які доступні у конкурентів. Втім, на ринку можна знайти гібридну Accord, яка матиме менший апетит.