У BMW винайшли батареї для електромобілів, які на 50% дешевше існуючих

Нові батареї BMW готують для електромобілів сімейства Neue Klasse. Першим акумулятори нового покоління отримає електричний автомобіль BMW 3 Series.
У BMW випустить удвічі дешевші батареї для електромобілів - Auto24
logo9 вересня 2022, 21:15
logo0
logo0 хв

BMW анонсували нове покоління акумуляторних батарей. Із 2025 року їх встановлюватимуть на серійні електромобілі німецької марки. Про це повідомляє офіційний сайт BMW.

Читайте також: У BMW розповіли про нову платформу для електромобілів

Батареї BMW складаються з інноваційних потовщених акумуляторів діаметром 46 мм (до речі, точний такий самий розмір і в новітніх акумуляторів Tesla 4680). Ячейки пропонують у двох варіантах за висотою, що дозволяє використовувати їх в авто різних класів і розмірів.

Змінився як розмір акумуляторів, а й їх склад. У конструкції стало більше нікелю та кремнію та менше кобальту. Це дозволило підвищити густину на 20%. Електромобілі з такими батареями матимуть на 30% більший запас ходу. Крім того, на 30% скоротиться час зарядки електрокара, а самі батареї стануть на 50% дешевшими.

Акумулятори BMW випускатимуть на нових великих підприємствах у Європі, Північній Америці та Китаї. Ними планують оснащувати електричні седани та кросовери сімейства Neue Klasse. Першим таку батарею отримає BMW 3 Series нового покоління, який запропонують в електричному виконанні. Його запас ходу становитиме близько 700 км.