У Харків прийшла техніка у незвичному для наших комунальних машин кольорі

Комунальні служби Харкова отримали від нідерландських партнерів 16 одиниць спеціальної техніки, що допоможе ліквідовувати наслідки руйнувань від ворожих атак та утримувати місто в належному санітарному стані.
Комунальники  Нідерландів поділилися з харків'янами своїм спецтранспортом - Auto24

ФОТО: мерія Харкова|

Момент дарування спецтехніки комунальникам Харкова

logo27 червня, 08:40
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

Спецтранспорт розподілено між комунальними підприємствами "Шляхрембуд" та "Комплекс з вивозу побутових відходів". Ці господарства зазнали втрат техніки від постійних російських ракетно-шахедних атак і тому поповнення рухомого складу їм дуже вчасне.

За словами заступника міського голови Дмитра Липового, транспорт вже у роботі, обсяги якої не просто великі, а дуже великі.

Читайте також Харків закупив тракторці, кожен з яких замінить вісім комунальників

"Техніка буде використовуватися і для вивезення сміття, і для розчищення завалів на місцях обстрілів. У нас постійно накопичується велика кількість бетону, скла і цегли на місцях «прильотів». Тому техніка вже в роботі", – зазначив Дмитро Липовий.

Проєкт став можливим завдяки кооперації двох голландських компаній та українського підприємства "Агроінвест Холдинг Старовірівка". Фото: мерія Харкова

Спецтехніка на шасі DAF та MAN надійшла в корпоративній кольористиці двох голландських комунальних служб Renewi Nederland B. V та BAS Word. Тому харків’яни за не дуже притаманними нашій комунальній техніці синьо-білими, синьо-жовтими та синьо-червоними кольорами відразу виділять нідерландські машини.

Читайте також Рідкісні самоскиди Mercedes-Benz приїхали в деокуповані громади Харківщини

Як підкреслив директор з транспорту ТОВ "Агроінвест Холдинг Старовірівка" Ілля Калугін, це вже друга партія спецтехніки, що надійшла від нідерландських партнерів. Минулого разу спецтранспорт отримали представники ДСНС.