У Києві вирішили ладнати вулиці по одній, розпочали з Леонтовича

Комунальники кажуть, що вона буде найбезпечнішою у місті і допоможе зменшити затори.
У Києві вирішили ладнати вулиці по одній, розпочали з Леонтовича

ФОТО: Facebook / КП Центр організації дорожнього руху|

Реконструкція вулиці Леонтовича у Києві / КП Центр організації дорожнього руху

logo26 серпня 2018, 10:07
logo0
logo0 хв

Київські комунальники вирішили облаштувати вулицю Леонтовича у центрі столиці, запевняючи, що її реконструкція “має підвищити безпеку дорожнього руху та зменшити заторові явища у години пік”.

Дивіться також: Шокуюче відео свавілля українських поліцейських

“Центр організації дорожнього руху” у рамках відбудови вулиці запровадив низку рішень, котрі мають вирішити завдання, поставлені перед ним Стратегією розвитку міста Києва до 2025 року, затвердженною Київрадою.

Фото: Роботи на вулиці Леонтовича / КП Центр організації дорожнього руху

“Головна новація, запроваджена при реконструкції вулиці, – так звані антикишені на перехрестях, що унеможливлюють паркування біля пішохідних переходів в умовах паркування вздовж тротуару. Таким чином пішохід виходить на проїзну частину у зоні огляду водіїв, а не виходить з-за припаркованих автомобілів, а загальна довжина пішохідного переходу – тобто небезпечної зони перетину пішоходів та автомобілів – скорочується”, – йдеться у повідомленні комунального підприємства..

Спеціалісти КП встановили світлофорний об’єкт на перехресті вулиць Леонтовича та Богдана Хмельницького. Світлофор працюватиме у координованому режимі з існуючим світлофором на в’їзді на вулицю Леонтовича з бульвару Тараса Шевченка, аби забезпечити пропуск транспорту та уникнути заторів. Також були виконані роботи по встановленню нових дорожніх знаків.

Також цікаво: Як в Україну ввозять євробляхи – розкрито нову схему

Тротуари та зони пішохідних переходів на вулиці Леонтовича захищено стовпчиками для унеможливлення паркування. Підвищено безпеку і зручності для людей з особливими потребами: на підходах до пішохідних переходів влаштовано тактильну плитку яскраво-жовтого кольору для людей зі слабким зором та незрячих, всі переходи обладнані пониженнями бордюрів – для зручного з’їзду людей на інвалідних візках та людей з дитячими візками.

Усі ці заходи за словами комунального підприємства, мають забезпечити надійне регулювання руху транспорту та підвищити безпеку пішоходів, а також “зменшити заторові явища у години пік”.

Також цікаво: Сповідь інструктора по водінню – тримайтеся подалі від машин з "У"