У минулому місяці в Україні на облік було поставлено майже 7 тис. нових легкових автомобілів. Як наслідок, у порівнянні з лютим минулого року, ринок нових авто зріс одразу на 21%, повідомляє Укравтопром.

Найбільш популярною маркою місяця була Renault. Перший рядок рейтингу Рено посіла з показником 1223 реалізованих і зареєстрованих автомобілів. Таким чином, попит на машини цієї марки на українському ринку відносно показника минулого року збільшився майже на 68 відсотків.

Читайте також: Чи варто позичати гроші на придбання вживаного BMW X5 (E70)

На другому місці – Toyota з результатом 1089 авто. Свій лютневий результат ця японська марка збільшила майже на 52 відсотки. Третє місце українці віддали KIA, придбавши 479 автомобілів цієї марки, що на 20% менше ніж торік.

Skoda зайняла четверту позицію з кількістю – 368 авто (+ 4% до лют. 2019 р.). З падінням у 9% завершує ТОП-5 лютневого рейтингу первинних реєстрацій нових легкових авто Nissan, у заліку якого 361 реалізоване авто.

Бестселером місяця серед моделей знову став компактний кросовер Toyota RAV4. У лютому перевагу цій моделі авто надали 482 покупці.

Читайте також: Огляд вживаної BMW 3-series в кузові E46: краще остерігатися