Нова спецверсія Porsche 911 присвячена мультфільму "Тачки" та його персонажу Саллі. Спорткар продадуть на благодійному аукціоні, а отримані кошти спрямують на допомогу українським біженцям.

Porsche 911 отримав новий ексклюзивний варіант. Його створили в співпраці з авторами культового мультфільму "Тачки" з компанії Pixar. Про це повідомляє пресслужба німецької марки.

Читайте також: Електричний Porsche встановив новий рекорд Нюрбургрингу

Porsche відтворили в реальному житті головну героїню мультфільму Саллі, яка була змальована з моделі 911. Спорткар пофарбували в такий же синій колір, і він отримав характерні литі диски в стилі початку 2000-х.

Крім того, Porsche 911 Sally Special (саме так назвали версію) отримав спеціальний декор — накладки на пороги, графіку в салоні та логотипи "Тачок" на бічних вікнах.

Антикрило купе прикрасили аерографією, як у Саллі в мультфільмі. Кнопку вибору спортивного режиму перейменували: на ньому красується напис "Kachow!" — фірмова фраза головного персонажа Блискавки МакКвіна.

З технічного погляду авто нічим не відрізняється від Porsche 911 Carrera GTS. Воно оснащене 3,0-літровим 480-сильним турбомотором і 6-ступінчастою механічною КПП. Розгін до 100 км/год займає 4,1 секунди, а максимальна швидкість становить 311 км/год.