![У Сумах автомобілісти вимагають побудувати гоночний трек](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201906/13691cb54d460-8805-4ec5-a891-29d79d41039d.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Учора ввечері, 16 червня, у Сумах на парковці біля ТРЦ "Мануфактура" автолюбителі-дрифтери влаштували масовий протест. Охочі швидко поганяти і посмалити шини вимагали від влади, аби для них виділили місце під автодром, де б вони могли відриватися по повній. Та справа у тому, що фанати шалених віражів поводять себе надто зухвало, порушуючи громадський порядок, і часом наражають на небезпеку сумчан, що може призвести до трагедій.
Читайте також: До чого призведе повернення техогляду в Україні: думка експертів
Про ситуацію детально розповів на своїй сторінці у Фейсбуці директор ТРЦ Володимир Лободін:
"Пост в стилі SOS, або коли може трапитися трагедія і хто буде відповідати тоді… Пост великий!
С початку приношу вибачення представників молоді, що розмовляв емоційно та інколи криком, але коли я один, а Вас 100-200 та кругом рев двигунів авто та музики – тихо розмовляти не виходило!
І так. Протести…. протести…. протести…. У кожного свої…. Сьогодні у вечорі 16.06.19 на парковці ТРЦ Мануфактура протестувало приблизно більше ніж 300 чоловік молоді на 30-40 авто.
Є в Сумах така течія молодіжного двіжу автолюбителів як Smotra Sumy, @Боевая Классика Сумы, які люблять дріфтувати, ганяти, палити резину на парковках ТРЦ міста, з якими ми вже як 6 років намагаємося якось боротися, оскільки вони своїми діями (хоча цього і не визнають) порушують громадський порядок та безпеку (скільки скарг від людей надходить – просто не порахувати), наражають на ризик пошкодити як своє авто, так і автівки відвідувачів ТРЦ, знищують дорожню розмітку та майно, а найголовніше – загрожують своїми діями безпеці людей. А сьогодні дійшло до апогею: так ось ця молодь протестувала і хотіла, щоб їх почула влада та надала їм місце де вони могли б займатись автоспортом.
Читайте також: Що означають сигнали регулювальника
Вони стверджують, що навіть їх петицію, щодо створення автодрому, де вони могли б тренуватись – відхилили. Тому вони і зібралися поганяти-подрифтувати по суті, в громадському місці, щоб Їх почули та побачили, але чомусь площа Незалежності їм не підходить, бо там покриття не таке.."