Українські автопрокатні компанії закриваються через відсутність попиту

Основними клієнтами компаній з оренди авто були іноземні туристи. Через обмеження, пов’язані з пандемією вже п’ять компаній покинуло український ринок.
Українські автопрокатні компанії закриваються через відсутність попиту
logo24 листопада 2020, 10:15
logo0
logo0 хв

Із моменту запровадження карантинних обмежень у березні п’ять автопрокатних компаній покинули ринок через різке скорочення кількості іноземних туристів.

Читайте також: Прокат автомобілів в Києві: умови і ціни

Генеральний секретар Асоціації автопрокатних компаній Дмитро Вакуленко пояснив, що причиною є різке скорочення потоку іноземних туристів в Україну - саме вони були основними клієнтами компаній.

Через неспроможність конкурувати з великими компаніями на рівні сервісу, менші гравці на ринку мусили знижувати ціни та працювати собі у збиток. Вакуленко зазначив, що через це багато компаній наразі працюють у “підвішеному стані”.

Сьогодні орендувати автівку в Україні можна за близько 50 доларів за 1-2 доби, проте вартість залежить від класу та типу авто. Влітку ціни також зростають порівняно з іншими періодами.

За даними Euromonitor більше половини українського ринку у 2019 році становили три міжнародні компанії, лідером був Sixt (26,2% ринку).

Також цікаво: Як орендувати машину без помилок: прокат авто за кордоном