Українці масово перереєстровують автомобілі: ажіотаж не вщухає

Попит на послугу перереєстрації транспортного засобу виріс на 34%.
Українці перереєстровують автомобілі через загрозу мобілізації - Auto24

Попит на перереєстрації виріс на 34%

logo15 травня, 10:10
logo0
logo0 хв

У сервісних центрах МВС спостерігається ажіотаж на послугу перереєстрації авто. У березні цього року було здійснено майже 184 тисяч реєстраційних операцій, а у квітні – понад 247 тисяч.

Читайте також: Які автомобілі вилучатимуть у рамках мобілізації за новим законом

Зокрема збільшилася кількість наданих послуг, здійснених за договором дарування. Про це заявив начальник Головного сервісного центру МВС у коментарі до сюжету телеканалу ICTV для марафону «Єдині новини». «У березні цього року за договором дарування було перереєстровано близько 700 транспортних засобів. У квітні число наданих послуг по договору дарування зросло до майже 5 200. Це стосується перереєстрації автівок на родичів: чоловік, дружина, батьки, діти, — за спрощеною процедурою», — повідомив Микола Рудик.

Читайте також: Закон про мобілізацію ухвалено: за неявку до ТЦК позбавлятимуть права керування

Експерти пов’язують ажіотаж з перереєстрацій автівок із нещодавно прийнятим законом про мобілізацію. Він регламентує процедуру вилучення транспортних засобів у громадян на потреби оборони. Окрім того, громадянам, які не з’являться за викликом в ТЦК, загрожує штраф, а в разі його несплати – арешт усього майна.