![Українці повстали проти далекобійників, які їздять з перевагою по дорогах](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201907/145000394b771-2869-4cad-aeaa-e015d49124cc.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Про це написав голова Кілійської ОТГ Бойченко на своїй сторінці у "Фейсбук".
Читайте тактож: 110-тонна вантажівка стала найбільшим електрокаром у світі
"Для фіксування даного правопорушення не потрібні ні ваги, ні якісь додаткові кошти. Правопорушення вже відображено в документах. Поліція тільки повинна реагувати. Вантаж при цьому не є ні швидкопсувним, ні особливо небезпечним. Незліченна кількість скарг жителів змушує реагувати. Нехай навіть з перевищенням повноважень. Вибачте, але вже край терпінню і моєму, і людському", – написав Павло Бойченко.
Він зазначив, що вже сьогодні питання буде піднято на позачерговій сесії міської ради, після чого місцеві органи влади разом з поліцією почнуть контроль за рухом вантажівок.
Також цікаво: Рекорд: в Україні виписали 154 тисячі євро штрафу за перевантаження