Українці везуть електричний мотоцикл DNEPR на Тиждень швидкості у Бонневілі

Вітчизняний виробник електротранспорту Delfast планує розпочати виробництво електричної версії легендарного мотоцикла DNEPR у США. Для популяризації свого бренду фірма виставить свій прототип електробайка Delfast DNEPR на перегони під час Тижня швидкості в Бонневілі.
Українці знову везуть електричний мотоцикл DNEPR на Тиждень швидкості у Брнневілі - 11 серпня 2021 - Auto24

ФОТО: ITC|

Сергій Малик та Delfast-Dnepr Electric

logo11 серпня 2021, 11:55
logo0
logo0 хв

Наприкінці липня компанія Delfast завершила купівлю торгової марки Dnepr та стала власником усієї інтелектуальної власності, технологічних розробок та проєктної документації Dnepr. Усе це планується використати для відродження мотоцикла в сучасному вигляді та його серійного виробництва. Головним ринком для новітнього “Дніпра” має стати США.

Також цікаво: Honda випустила супердоступний електричний скутер U-GO

Автором електричного байка для змагань на сухому озері Бонневіль, його головним конструктором та пілотом є український спортсмен Сергій Малик. Він спробує встановити рекорд швидкості та взяти перше місце на змаганнях у категорії “A Omega”. Змагання проходять з 7 по 12 серпня. На рахунку Малика та Delfast вже є кілька досягнень у Бонневілі, здобутих у попередні роки.

Оригінальний електричний мотоцикл оснащений синхронним електродвигуном EMRAX-228 вагою 12 кг з постійними магнітами. Агрегат продукує 50 кВт потужності – 68 кінських сил. Двигун отримує енергію від акумулятора на 12 кВт-год з 600-вольтовою системою. Максимальний крутний момент наразі обмежений і становить 220 Нм.

“Ми дуже раді можливості відродити культовий бренд і розробити його модернізований прототип. Упевнений, що модель Delfast-Dnepr Electric гідно представить Україну на легендарних міжнародних змаганнях”, – сказав засновник Delfast Данило Тонкопій.

Мотоцикл “Дніпро” – це дорожній мотоцикл, що випускався Київським мотоциклетним заводом з 1968 року. Випуск мотоциклів з цією назвою припинився у 2012 році. Компанія Delfast була створена у 2014 році Данилом Тонкопієм та Сергієм Денисенко, як сервіс доставки. Пізніше компанія почала виробляти свої власні електричні двоколісники, один з яких навіть потрапив до Книги рекордів Гіннеса, як електровелосипед з найбільшим запасом ходу. Зараз Delfast поставляє електротранспорт у більш ніж 40 країн світу.

Фото: Delfast-Dnepr Electric / Autoevolution