Укравтодор вважає, що міст в Харківській області обвалився через проїзд вантажівки

Експерти встановили причину руйнування мосту в Харківській області, яке відбулося минулого тижня. На їхню думку, міст обвалився через проїзд та гальмування перевантаженого вантажного транспортного засобу.
Укравтодор вважає, що міст в Харківській області обвалився через проїзд вантажівки
logo2 вересня 2019, 17:56
logo0
logo0 хв

Саме такого висновку дійшли експерти, що проводили комісійний огляд шляхопроводу через залізничні колії на автомобільній дорозі М-18-1 (під’їзд до Міжнародного аеропорту "Харків", на ділянці км 0+518 в м. Харків).

Читайте також: Українських водіїв вже почали штрафувати заочно

“В результаті огляду встановлено, що при проїзді та гальмуванні перевантаженого вантажного транспортного засобу відбулось руйнування частини ригеля опори внаслідок зрізу консольної частини з боку прогону. Такі руйнування відбуваються миттєво і відслідкувати їх виникнення та розвиток в часі при експлуатації неможливо”, – скаржаться в “Укравтодорі”.

У комісії брали участь: експерт з обстеження будівель і споруд ДП "ДерждорНДІ"; керівник, головний інженер та провідний будівельний експерт "Укрголовмостоекспертиза"; науковий співробітник кафедри мостів, конструкцій та будівельної механіки ХНАДУ.

Наразі на мосту здійснюються аварійні роботи зі зміцнення споруди від подальшої руйнації. Швидкість руху залізничного транспорту під спорудою залишається обмеженою.

Читайте також: Hyperloop та неолайнери замість маршруток: нова концепція транспорту від Омеляна

Нагадаємо, минулого тижня дорожники встановили пости чергування, блоки, світлоелементи та звернулися до поліції щодо організації цілодобового чергування правоохоронців на перекритій ділянці.