Унікальний McLaren P1 GT від Lanzante – це вам не "шейховоз"

Добре, хоч побачити дозволили.
Унікальний McLaren P1 GT від Lanzante – це вам не "шейховоз"

ФОТО: Lanzante|

Lanzante McLaren P1 GT

logo17 липня 2018, 11:00
logo0
logo0 хв

Створений у єдиному екземплярі суперкар оселиться у гаражі таємничого шейха, однак унікальний P1 GT від ательє Lanzante спершу показали у Гудвуді.

На Фестиваль швидкості у Гудвуді компанія Lanzante привезла гіперкар McLaren P1 GT – гібридне купе для дорог загального користування, створене на шасі трекової версії суперкар. Автомобіль було побудовано на замовлення неназваного клієнта з Близького Сходу.

Також цікаво: Skoda Kodiaq GT з’явиться вже цього року

Фото: Lanzante McLaren P1 GT / Lanzante

Назва машини нагадує про попередній автомобіль фірми – McLaren F1 GT, котрий так само був пристосованим для звичайних доріг гоночним болідом з серії Ле Ман.

Спеціалісти ательє модифікували кузов прибравши канарди обабіч переднього бампера, збільшивши спліттер і повітроходи, й додавши вентиляційні отвори в верхній частині передніх крил. Суперкар дещо розтягнули ззаду, звіс довший, ніж у версій GTR та LM, повітрохід на даху також витягнувся у довжину.

У салоні Р1 GT з’явилась шкіряна обивка там, де раніше був голий вуглепластик, а також були встановлені нові крісла й кермо.

Потужність гібридної силової установки P1 GT не названа, однак і того що може запропонувати це купе цілком достатньо: 3,8-літровий восьмициліндровий твінтурбо у компанії з акумулятором та електроприводом генерують 1000 к.с.

Також цікаво: Століття прогресу: Mercedes 1908 року і автономний робо-кар на одному треку