В автобусний парк столиці надійшло 105 автобусів

У столичному КП "Київпастранс" озвучили статистику оновлення рухомого складу за рахунок пожертв європейських партнерів: відлік пішов за сотню автобусів. 
Київський пастранс поповнюється автобусами з-за кордону - Auto24

ФОТО: nashkiev.ua|

За майже два роки війни столиця отримала від закордонних благодійних організацій 105 автобусів

logo12 жовтня 2023, 12:00
logo0
logo0 хв

Якщо бути точнішим, то із початку повномасштабного російського вторгнення Київ отримав 105 автобусів різних розмірних груп, що допомогли уникнути транспортного колапсу. Наразі 75 пасажирських машин залучені в пасажирських перевезеннях.

Чотири двоповерхові автобуси MAN не використовуються, але вони також у гарному технічному стані. Їх введення в експлуатацію планується у післявоєнний час на екскурсійних маршрутах.

Також цікаво Попри безкоштовний проїзд, у Кривому Розі закупили нові автобуси

«Першими до столиці прибули 11 машин з Риги. Згодом партнери з Латвії передали Києву ще 10 автобусів. Також одними з перших Києву подарували автобуси з Німеччини. Окрім того, столиця отримала шість автобусів від фінського міста Тампере. Слід зауважити, що автобуси Києву передають як комунальні підприємства, так і приватні перевізники. Ще три автобуси передали українські благодійники», – йдеться в короткому звіті підприємства на сторінці Facebook.

А ці низькопідлогові автобуси-"гармошки" Mercedes надали Києву ще весною підприємці з Гамбурга та Галле (Німеччина). Фото КМДА

У перші дні жовтня до Києва надійшла парія автобусів із Братислави. Прибуло 23 машини, з яких п’ять в подальшому будуть використані як донори, оскільки техніка не нова і виходи транспорту з ладу неминучі. Автобуси проходять процедуру реєстрації, її відразу ж комплектують валідаторами, системами відеовідстежування та атрибутикою інформування. Після цього автобуси вийдуть на маршрути міста, частина братиславського транспорту перебуватиме в резерві, як цього потребує технологічний процес організації пасажирських перевезень.

Також повідомляється про те, що з 2022 року місто отримало 15 трамваїв українського виробника «Татра-Юг», постачання ведеться в рамках укладеного ще до повномасштабного вторгнення росіян договору на 20 одиниць рейкових машин.