В Ірпіні відкрили тимчасову переправу через річку

Насипний міст допоможе у відновленні міста.
В Ірпіні відкрили тимчасову переправу через річку

ФОТО: Мінінфраструктури|

Відновлений міст через річку Ірпінь

logo11 квітня 2022, 15:39
logo0
logo0 хв

Міністр інфраструктури України Олександр Кубраков повідомив, що завершено спорудження переправи на дорозі Р-30, яка веде до міста Ірпінь. Її протяжність — 245 метрів, ширина — 9 м.

Насипний міст витримає одночасний проїзд двох вантажівок в обидва боки. Це важливо, з огляду на те, що його основне призначення — це створення сталого логістичного сполучення для Ірпеня та прилеглих міст, які потребують як гуманітарної допомоги, так і будівельних матеріалів для відновлення інфраструктури.

Також цікаво на українські дороги повертають вказівні знаки

“Тепер спрямовуємо всі сили на будівництво нового сучасного мосту. Його плануємо завершити вже цього літа”, – говорить Кубраков.

Загалом понад 250 людей та 117 одиниць техніки продовжують роботи з розчищення вулиць та відновлення дорожньої інфраструктури Київщини.

Їх основне завдання — оперативно відновити безпечні логістичні ланцюжки на звільнених територіях та налагодити постачання гуманітарної допомоги до постраждалих міст регіону.

За останні три дні ми вже розчистили 67 км дороги Київ — Чоп. Уже найближчим часом, після проведення усіх необхідних безпекових заходів, маршрут Київ — Житомир буде відкрито.
Також звільнили від сміття, ґрунту, дерев, обвалених парканів і частин будинків майже 37 км вулиць міста Ірпінь.