В Києві за тиждень евакуйовано 20 автомобілів

За тиждень 20 транспортних засобів переміщені на штрафмайданчик.
В Києві за тиждень евакуйовано 20 автомобілів
logo3 липня 2019, 20:00
logo0
logo0 хв

З 24 по 30 червня 2019 року, в рамках співпраці КП "Центр організації дорожнього руху" і Управління патрульної поліції в м.Києві, співробітниками комунального підприємства переміщено на спеціальний майданчик 20 транспортних засобів порушників правил дорожнього руху, які були тимчасово затримані патрульними поліцейськими.

Читайте також: Як возять прем'єра Гройсмана: фото

Нагадуємо, що у КП "Центр організації дорожнього руху" цілодобово працюють вантажні автомобілі-евакуатори з краном-маніпулятором і екіпажів в складі водіїв і стропальників, які забезпечують завантаження, перевезення та розвантаження транспортних засобів.

Тимчасове затримання транспортних засобів здійснюється на підставі статті 265-2 КУпАП, в тому числі і у разі наявності у патрульного поліцейського підстав вважати, що водієм вчинено порушення, передбачене ст. 130 КУпАП (Керування транспортним засобом у стані наркотичного або алкогольного сп’яніння), ч. 3. ст. 122 КУпАП (Порушення правил зупинки чи стоянки), ст. 124 КУпАП (Вчинення дорожньо-транспортної пригоди), ст. 126 КУпАП (Керування транспортним засобом без наявності посвідчення водія, свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, а також страхового полісу), а також у разі виявлення транспортного засобу боржника, оголошеного у розшук відповідно до ст. 36 Закону України "Про виконавче провадження".

Читайте також: Як довести український митниці, що автомобіль не російський: офіційні рекомендації

Інформацію про тимчасово затримані транспортні засоби можна отримати, зателефонувавши за номером 102.