![В Києві почали мити вулиці: фотофакт](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201905/1284157b264f7-d542-420a-824d-c834d2754e02.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Про це комунальне підприємство розповіло на своїй сторінці у Фейсбук. Це стало можливим завдяки можливостям трьох нових багатофункціональних машин Ford з установками Rasco. В зимовий період вони розподіляли на дороги рідкі хлориди, а в літній працюють в якості поливомийних машин.
Однією з “родзинок” нових машин є можливість виконання миття вулиць із застосуванням миючих засобів. Таке генеральне прибирання доцільно виконувати, в першу чергу, після зимового періоду, оскільки миючі засоби активно видаляють забруднення, у тому числі масляні, жирові і графітові, кіптяву, наліт від вихлопних газів та залишки хлоридів.
Днями дорожники провели тестові “заїзди” і на сьогодні вже розроблений графік робіт з миття за допомогою миючих засобів на основних магістралях центральної частини міста.
Таке нововведення дозволить швидко та якісно прибрати проїзну частину після проведення святкових заходів.
Нагадаємо, що в Україні будують першу бетонну дорогу.