В Києві відкрили найбільший та найсучасніший Сервісний центр МВС

Один з найстаріших та найвідоміших Сервісних центрів МВС, який знаходився на вулиці Туполєва 19, переїхав на нову адресу: вулиця Перемоги 20.
В Києві відкрили найбільший та найсучасніший Сервісний центр МВС

Сервісний центр МВС

logo4 лютого 2021, 12:09
logo0
logo0 хв

Сервісний центр №8041 переїхав у нове переміщення площею 2000 квадратних метрів. Воно знаходиться на столичній вулиці (не плутати з проспектом) Перемоги 20.

Читайте також: Перереєстрацію автомобілів можна буде здійснити через "електронний кабінет водія"

Новий Сервісний центр виконаний у форматі open space. Окрім просторого переміщення тут є велика прилегла територія прощею 3.5 га., заїзд з двох напрямків (вул. Перемоги та вул. Мельниченка), територія під автодром для складання іспитів, майданчик для експертної служби на 50 автівок, парковка для 600 автомобілів, а також великий 850-дюймовий екран електронної черги.

Зараз у новому сервісному центрі – більше 30 робочих місць, на яких надаються послуги з реєстрації та перереєстрації авто. Також тут можна отримати довідку про несудимість, здати іспит та отримати водійське посвідченя, дозвіл на перевезення небезпечних вантажів та інші послуги. Для наймолодших відвідувачів є дитяча кімната.

Для обслуговування в новому Сервісному центрі МВС не обов’язково записуватись в електронну чергу. Послуги можна отримати і в режимі “живої черги” – тут є автомат, який видає талони з номером у черзі. Саме з втіленням таких автоматів у всіх Сервісних центрах МВС і пов’язані труднощі з записом в електронну чергу через електронний кабінет водія.