Кількість ділянок дороги, де у літній період дозволена швидкість складає 80 км/год, знову зменшилась. Обмеження 50 км/год залишили на низці ділянок, де є понад три смуги руху в одному напрямку і вони розділені відбійником.

Як повідомив перший заступник начальника департаменту патрульної поліції Олексій Білошицький, з 1 квітня на деяких ділянках доріг Києва та Дніпра дозволена швидкість руху транспортних засобів збільшена до 80 км/год.

Читайте також: Вимірювати швидкість за допомогою TruCam з рук не можна: позиція суду

Згідно з рішенням Київської міської ради перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху транспортних засобів, у період з 01.04 до 01.11 до 80 км/год зменшено до восьми:

  1. просп. Романа Шухевича (від Північного мосту до вул. Оноре де Бальзака);
  2. вул. Набережно-Рибальська (від Гаванського мосту до вул. Електриків);
  3. Наддніпрянське шосе;
  4. Набережне шосе (від Поштової пл. до Наддніпрянського шосе);
  5. Столичне шосе (до вул. Академіка Заболотного);
  6. просп. Миколи Бажана (від Південного мостового переходу до Харківської пл.);
  7. просп. Степана Бандери (від Оболонського просп. до Північного мосту);
  8. автодорога Р-69 (від вул. Озерної до межі міста Києва).

Швидкісний режим руху в столиці на інших ділянках доріг становить 50 км/год. У місцях, де змінився швидкісний режим камери автофіксації переналаштовані на актуально дозволену швидкість.

Найбільшими противниками збільшення дозволеної швидкості у літній період є столична велоспільнота та урбаністи. Через їх скарги та звернення перелік ділянок доріг, на яких дозволяється швидкість руху до 80 км/год зменшується щороку. Минулого року список цих ділянок був більшим.