В транспортний транш Німеччини увійшли мінні трали, бронемашини, всюдиходи і навіть ланцюги

Гарною новиною завершується січень: Німеччина підготувала для України черговий пакет допомоги, куди разом з усіляким устаткуванням увійшло багато техніки.
Німеччини сформувала черговий конвой: що отримає Україна - Auto24
logo31 січня, 21:40
logo0
logo0 хв

Конвой готувався із запасів на складах резерву Бундесверу та з промислових постачань, що фінансуються з фондів федеральної допомоги.

Техніка із резерву Бундесверу, як і в попередні рази, пройшла капітальний ремонт та сервісне обслуговування на спеціалізованих підприємствах Німеччини. У більшості випадків німецькі інструктори провели навчання українських спеціалістів на тамтешніх місцевих полігонах та у навчальних Центрах.

Читайте також Коли Німеччина передасть Україні самохідні зенітки Gepard

До січневого транспортного траншу допомоги увійшли:

  • 4 всюдиходи BV 206;
  • 22 бронемашини APCs;
  • 3 машини розмінування;
  • 1 мостоукладач Biber;
  • 14 мінних тралів;
  • 4 машини прикордонної охорони;
  • 450 ланцюгів протиковзання.

Нові постачання Німеччини відбулися на фоні дуже серйозного занепокоєння лідерів європейських країн щодо озброєння України. Прем’єр-міністри Німеччини, Данії, Чехії, Естонії та Нідерландів підписали звернення до колег по ЄС з відкритим листом. Основні мотиви “заяви п'ятьох” не приховуються: Європі потрібні колективні зусилля, щоб озброїти Україну в довгостроковій перспективі.

Всюдихід Bandvagn 206. Фото: Bundeswehr

"Ми закликаємо друзів і партнерів України знову взяти на себе зобов'язання щодо сталої довгострокової військової підтримки – України як спільної європейської відповідальності. Тільки тоді Україна зможе успішно захиститися від російської агресії", йдеться у листі, на який посилається Politico.