В Україні хочуть зробити платні дороги для вантажівок

Державне агентство автомобільних доріг України планує ввести систему збору оплат від великовантажного транспорту за проїзд по дорогах України.
В Україні хочуть зробити платні дороги для вантажівок
logo30 серпня 2019, 14:36
logo0
logo0 хв

Про це повідомив в. о. голови "Укравтодору" Славомір Новак в інтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна". "Потрібно прийняти закон, який врегулює питання цього збору. Нам вкрай необхідно ввести додаткове джерело дорожнього фонду. Існує європейський принцип: фури, особливо ті, які заробляють на перевезеннях, повинні більше платити за проїзд по дорогах", - сказав С. Новак.

Читайте також: В Україні зросло споживання палива

Він вважає, що введення збору буде серйозним законодавчою зміною для України, яке істотно поліпшить стан доріг в країні. Так, "Укравтодор" очікує прийняття Верховною Радою України нового закону про автоматичне вагогабаритні контролі на дорогах до кінця 2019 р.

Уточнюється, що в Україні автоматичні комплекси вагового контролю Weight-in-Motion (WiM, системи автоматичного зважування в русі) здійснюватимуть преселекторную роботу для інспекторів "Укртрансбезпеки" до прийняття закону, що дозволяє автоматичний вагогабаритні контроль на дорогах.

Читайте також: Владислав Криклій став міністром інфраструктури: що про нього відомо