В Україні можуть змінити правила для виробництва електромобілів

Українські нардепи справді вірять, що нові закони зможуть зробити нашу країну привабливою для міжнародних компаній, які вироблюють електромобілі.
В Україні можуть змінити правила для виробництва електромобілів
logo9 липня 2020, 17:49
logo0
logo0 хв

Комітет із питань фінансів, податкової та митної політики сьогодні рекомендував включити до порядку денного сесії Верховної Ради та прийняти за основу законопроекти №3476 та №3477.

Читайте також: Українські депутати знайшли спосіб купувати дорогі авто задешево

"Ми стали ще на крок ближчими до електромобілів made in Ukraine", - вважає народний депутат України Роберт Горват.

"Після прийняття ці законопроекти кардинально змінять податкову та митну політику в галузі будівництва та імпорту транспорту на електротязі. Це дасть змогу привести до країни міжнародних інвесторів, розпочати у нас будівництво електрокарів відомих світових виробників, повністю перезапустити вітчизняну автомобілебудівну галузь, давши їй вихід на європейські ринки. Водночас, імпортовані електрокари залишатимуться доступними для українців завдяки відповідним податковим стимулам", - впевнений нардеп.

"Наскільки знаю, закарпатський "Єврокар" уже працює над тим, щоб на заводі виробляли електрокари Volkswagen. Для регіону робота з таким інвестором – справжній прорив. А законопроекти №3476 та №3477 дадуть той необхідний фундамент, на якому цю співпрацю можна буде ефективно налагоджувати", - сказав Роберт Горват.

Читайте також: В Україні перестали продавати посвідчення водія