В Україні презентували пікап за 24 тисячі доларів

Сьогодні в Україні презентували новий китайський пікап JAC T8. Він вражає, перш за все, доступністю та багатою комплектацією.
В Україні презентували пікап за 24 тисячі доларів
logo5 вересня 2019, 18:35
logo0
logo0 хв
РЕКЛАМА

До дизайну новинки причетні італійські майстри компанії Pininfarina. Завдяки їх участі зовнішність JAC T8 вийшла виразною та досить брутальною. Саме таким має бути справжній рамний повнопривідний пікап.

Читайте також: В Києві вклали розмітку, що світиться

JAC T8 може перевозити до 900 кг вантажу в кузові розміром 1520 х 1520 х 470 мм. В залежності від комплектації JAC T8 оснащується 2.0-літровим бензиновим або дизельним двигуном. Перші автомобілі, які привезли в Україну, оснащені 2.0-літровими дизельним двигуном потужністю 139 к.с. з максимальним крутним моментом 320 Нм.

Топова комплектація зі шкіряним салоном, безключовим доступом, камерами кругового огляду, кондиціонером та низкою інших опцій коштує 608 000 гривень.

За словами генерального директора компанії “Богдан-Автотрейд” Олександра Луценко, найближчим часом має з’явитись комплектація з люком та ще кількома опціями, яка буде трошки дорожча. Крім того, очікуються і дешевші комплектації з меншою кількістю опцій.