В Україні рекордно зросла кількість проданих комерційних авто

Жовтневий ринок нових комерційних авто став "найурожайнішим" за останні вісім років
В Україні рекордно зросла кількість проданих комерційних авто - 4 листопада 2021 - Auto24
logo4 листопада 2021, 11:42
logo0
logo0 хв

За минулий місяць свою першу реєстрацію в Україні пройшли 1,4 тис. нових комерційних автомобілів. Така кількість жовтневих реєстрацій нових вантажних і спец авто стала рекордною за останні вісім років, повідомляє Укравтопром.

Читайте також: Renault презентувала лінійку комерційних авто в Україні

Відносно торішнього показника споживча активність в цьому сегменті автомобільного ринку зросла на 11 відсотків. Найкращий результат продемонструвала марка Citroen, 410 авто якої у жовтні отримали свої перші номери. У річному обчисленні реєстрації нових комерційних автомобілів цієї французької марки збільшилися майже у 4 рази.

Друге місце в рейтингу у Renault – 155 автомобілів. Жовтневі реєстрації нових комерційних Рено зменшились на 56 відсотків. Третій результат продемонструвала марка Fiat – 139 реєстрацій, що на 3% більше, ніж торік. На четвертій позиції Volkswagen з 95 новими авто, що поповнили український автопарк. У порівнянні з попереднім роком реєстрації нових Фольксвагенів зросли у півтора раза. Білоруський МАЗ замикає лідерську п’ятірку– 63 авто (-21%).

Всього за десять місяців з початку року в Україні було зареєстровано 12,5 тис. нових комерційних авто. Це на 39% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2020 року.