В Україні з’явився ще один McLaren

Кількість суперкарів, які останнім часом з’являються на українських дорогах, постійно збільшується. І це добре, адже швидкі та красиві машини - чи не найкращий спосіб поліпшити настрій.
В Україні з’явився ще один McLaren  - 22 листопада 2021 - Auto24
logo22 листопада 2021, 08:45
logo0
logo0 хв

Ціна такого автомобіля може перевищувати 300 тисяч доларів в залежності від версії та виконання. Розгін McLaren 675LT – 2,9 секунди до 100 км на годину. Де це можна перевірити в Україні?

Читайте також: McLaren F1 1995 року випуску проданий за рекордні 20 мільйонів доларів

Втім, зважаючи на це фото, зроблене на Харківському масиві Києва, свіжий McLaren рано чи пізно може засвітитися на Бориспільській трасі. Так чи інакше, але перед нами дрібносерійний МакЛарен – а точніше, один з таких. Адже за останні кілька років в Україні можна спостерігати не лише епідемію ковіду, а й МакЛаренів.

Ніколи раніше суперкари McLaren в Україні не були представлені у такій кількості. Скажімо більше – можна спостерігати ще й "змагання" заможних українців ще й з тюнінгу та модифікацій моделей культової британської марки!

Невідомо, хто є власником "новопоставленого" McLaren 675LT, але якщо виходити зі знімків, опублікованих в Інстаграм, він ще навіть не на номерах. Тобто зовсім свіжак. Але, вже за традицією, що майже склалася, не можна виключати, що це відновлений "биток" із США.

Цифри в назві McLaren 675LT вказують на потужність автомобілів (у кінських силах, зрозуміло). Максимальна швидкість – 330 км на годину. Початкова ціна – 290 000 євро+. Старт виробництва – 2015 рік. А ще ця модель входить до рейтингу найкрутіших суперкарів за розумні гроші. Та й парадоксально, що при цьому 675LT ще й відноситься до найшвидших авто сучасності!

У будь-якому випадку залишається лише додати, що окрім цього екземпляра, найексклюзивнішими з МакЛаренів у нашій країні, є помічений в Україні McLaren 765 LT, та, звичайно, тюнінгований McLaren 650S Spider Liberty Walk.