В Україну надійде ще більше французьких САУ Caesar

В Україні вже працюють 18 САУ Caesar.
В Україну надійде ще більше французьких САУ Caesar - 23 вересня 2022 - Auto24

САУ Caesar

logo23 вересня 2022, 14:51
logo0
logo0 хв

Україна і Франція домовляються про постачання додаткових САУ Caesar, однак кількість нових поставок озброєння невідома. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба у своєму Twitter. Він розповів про деталі своєї зустрічі з французькою колегою Катрін Колонною у Нью-Йорку.

“На нашій зустрічі моя французька колега міністр Колонна і я зосередилися на тому, як притягнути Росію до відповідальності за її злочини, і на внеску Франції у відновлення зруйнованих війною регіонів України”, – розповів Кулеба.

Також цікаво як українці стріляють з французьких САУ Caesar


САУ Caesar в Україні

Дві країни домовляються про постачання Збройним Силам України нових самохідних гаубиць Caesar. “Ми також працюємо над постачанням нових “Caesar” в Україну”, – написав Кулеба.

Раніше повідомлялося про передачу Україні 18 самохідних артилерійських установок. Це призвело до замовлення у компанії Nexter додаткових нових САУ для збройних сил Франції.

САУ “Caesar” з колісною формулою 6×6 має броньовану кабіну, яка захищає екіпаж гармати з шести людей від осколків снарядів та обстрілу зі стрілецької зброї. Машини також оснащені навігаційними приладами, засобами прицілювання та балістичних розрахунків і системами зв’язку. Артилерійська частина представлена 155-мм гаубицею зі стволом довжиною 52 калібри. Максимальна дальність стрілянини – 42 км. Швидкострільність – шість пострілів за хвилину.