В Україну почали завозити китайські армійські позашляховики

Пікапи та позашляховики BAW Warrior використовуються збройними силами КНР, але також випускаються у цивільних специфікаціях.
В Україну почали завозити китайські армійські позашляховики - 20 серпня 2021 - Auto24

ФОТО: BAW|

Китайський пікап BAW Warrior

logo20 серпня 2021, 11:33
logo0
logo0 хв

В Україну завозять машини з безальтернативним турбодизельним мотором, але є вибір між дводверною та чотиридверною кабінами.

Дізнайтесь також: Яку техніку можна буде побачити на параді до Дня незалежності

Портал Auto-Consulting повідомляє, що вітчизняний імпортер китайської техніки привіз першу партію армійських позашляховиків BAW Warrior, які використовують миротворчі сили та армія КНР.

BAW – Beijing Automobile Works – це один із найстаріших китайських автовиробників та є офіційним постачальником техніки для армії КНР.

BAW Warrior поставляється на український ринок з дизельним турбомотором об'ємом 2,4 літра з віддачею у 140 к.с. та 350 Нм. З мотором поєднується 5-швидкісна механічна коробка передач. Споживання пального Warrior складає близько 10,6 літра дизелю на 100 км. Максимальна швидкість становить 120 км/год.

Позашляховик був розроблений спеціально для армії, а пізніше адаптований для цивільних потреб. Так, нові машини комплектуються системою контролю тиску в шинах, електросклопідйомниками, дистанційним ключем, галогенними фарами з регулюванням висоти та кількома системами допомоги водієві. Випуск моделі ведеться на пекінському заводі компанії.

Імпортер оголосив, що на перші 100 автомобілів BAW Warrior діє спеціальна ціна у 30 тисяч доларів.

Фото: BAW Warrior почали продавати в Україні / Auto-Consulting, BAW, CarNewsChina