![В Запоріжжі відзначили 60-річчя "горбатого" ЗАЗ-965](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202010/24414bc4ae2dd-c3e9-4853-8946-892c9d810ff2.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
ФОТО: Фаэтон. |
Зліт ЗАЗ-965
Посилання скопійовано!
РЕКЛАМА
1 жовтня 1960 року з конвеєра Запорізького автозаводу зійшов перший серійний "Запорожець" ЗАЗ-965. Відсвяткувати цю подію вирішили на батьківщині автомобіля. Музей техніки "Фаетон" організував невеликий захід. Він розпочався пробігом ретро-автомобілів, серед яких були не лише "Запорожці", але й інші моделі тих часів. Близько десятка ЗАЗів доїхали у центр міста, де була організована виставка учасників.
Також у тему: що випускає "ЗАЗ" у 2020 році.
Потім власники машин повернулися в музей, де розрізали й з'їли торт у вигляді "Горбатого".
З повною історією "Запорожця" можна ознайоитись тут:
Нагадаємо про невідомі моделі ЗАЗу.