Фірма Diecast за офіційною ліцензією автовиробника випустила колекціну копію електричного тягача "Тесла".

Поки числені замовники у чекають на ринковий дебют електричної вантажівки Tesla Semi, дітлахи та колекціонери вже можуть тішитись масштабною моделлю від Diecast.

Також цікаво: Tesla Model Y представлений офіційно: характеристики, ціни, старт продажу, фото, відео

Кілька прототипів Tesla Semi вже намотують милі по США, однак мине ще кілька років, перш ніж вони стануть на конвеєр. Та Ілон Маск знає, як зробити продукт популярним і жаданим, ще до його появи, а вихід деталізованої металевої моделі в масштабі 1:24 потішить армію шанувальників бренду.

Задоволення – не з дешевих. Електричний тягач коштує у США $250, а замовити його можна на сайті інтернет-магазину Tesla.

Довжина іграшкового вантажівки трохи більше 29 см а, висота 17 см. За Інформацією Tesla, ця модель в точності до найдрібніших деталей повторює справжній Semi, оскільки вона створена на основі оригінальних 3D-моделей.


Нагадаємо, повністю електричній вантажівці Tesla Semi обіцяні запас ходу у 965 км, розгін до сотні без фури за 5 секунд у топовій конфігурації. Машина здатна буде буксирувати причіп масою більше 36 т. Звичайно ж у Semi буде й автопілот. Стартова вартість електричної вантажівки – $150 000, і компанія вже отримала чимало попередніх замовлень з грошовим депозитом.

Також цікаво: Зустрічайте новий Porsche Cayenne Coupe