Вартість Шулявского моста зросла втричі

Суму додаткових витрат на Шулявський міст визначить експертиза. Витрати можуть бути збільшені ще на 700 млн грн до 1,7 млрд грн. Початкова вартість Шулявськго мосту - 598,5 млн грн.
Вартість Шулявского моста зросла втричі
logo10 лютого 2020, 18:00
logo0
logo0 хв

В експертизу передано проект коригування кошторису реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві, згідно з яким загальна вартість будівельних робіт перевищить 1 млрд грн. Загальна вартість моста може зрости до 1,7 млрд грн.

Читайте також: Названі найнадійніші вживані авто вартістю до 5 000 євро

"Новий проект коригування кошторису знаходиться в Укрдержбудекспертизі. Нова вартість буде більше 1,05 млрд грн, але поки невідома точна сума. Вийде проект експертизи - побачимо", - сказав перший заступник мера столиці Микола Поворозник.

За його словами, на 1 січня витрати на реконструкцію розв'язки досягли 856 млн грн.

  • Спочатку вартість проекту становила 598,5 млн грн, пізніше вона зросла до 814,5 млн грн. Останній раз кошторисну вартість робіт збільшили до 1,05 млрд грн в жовтні 2019 року.
  • Через перегляд вартості реконструкції депутати Київської міськради підозрюють мера Віталія Кличка в зловживанні владою і розкраданні держкоштів. Кличко ж заявив, що вартість збільшилася через додаткові роботи на прилеглих територіях.
  • В кінці грудня 2019 го на Шулявському мосту запустили рух - з вулиці Довженка на вулицю Вадима Гетьмана. У січні будівельники приступили до облаштування з'їздів з мосту.
  • Підрядник будівництва Шулявського моста - Північно-Український будівельний альянс з корпорації Укрбуд. Екс-глава Укрбуду Максим Микитась зараз під слідством.

Читайте також: Нові авто в Україні виявились дешевшими ніж в Німеччині