Відео: Fiat готує бюджетного конкурента Renault Duster

Нова модель отримає платформу від бразильського пікапа FIAT Toro.
Відео: Fiat готує бюджетного конкурента Renault Duster
logo2 листопада 2018, 17:35
logo0
logo0 хв

Офіційна прем'єра нової моделі відбудеться наступного тижня на автосалоні у Сан-Паулу.

Новий кросовер Fiat буде виключно бразильської прем'єрою. Назва моделі тримається в таємниці. Однак відомо, що кросовер матиме максимально доступну ціну.

Також цікаво: Карбоновому спорткупе Polestar 1 провели краш-тест

За попередніми даними, серійна модель за мотивами безіменного поки прототипу вийде на ринок у 2019 році. Основою для кросовера стане платформа пікапа Fiat Toro. Як і вантажівку, кросовер продаватимуть в основному в Латинській Америці.


Пікап Fiat Toro, у свою чергу, базується на розтягнутій версії платформи Small US Wide 4×4, що лежить в основі Jeep Renegade та Jeep Compass. Платформа передбачає несучу конструкцію кузова, поперечне розташування двигуна і незалежну задню підвіску.

Ймовірно, новій моделі дістануться і двигуни Fiat Тоrо: двопаливний EtorQ 1.8 (135 к.с. на бензині та 139 к.с. на етанолі) та Tigershark 2.4 (174/186 к.с.) або турбодизелем MultiJet II 2.0 (170 к.с.).

Випуск нового SUV налагодять в Бразилії чи Аргентині, поява моделі за межами Латинської Америки поки під питанням. Тим часом в червні Fiat анонсував для цього регіону ще два нових кросовера у класах “А та “B”.

Також цікаво: Білявка тестує 2000-сильний гіперкар Devel Sixteen (відео)