![Відео: шкільний автобус мчить зі швидкістю 200 км/год](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/201810/8205ec84b468-45cb-4ac4-a161-28633b4deffc.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Ґерд Хейберманн та його автобус з реактивним двигуном доводять, що швидким може бути будь-що на чотирьох колесах.
Також цікаво: Hyundai випускає на волю звіра
На треку Santa Pod Raceway автобус Jet School Bus з Ґердом Хейберманном за кермом показав не найкращий час у ході змагань Flame and Thunder (“Вогонь та грім”), однак наробив чимало шуму та добряче розігрів публіку своїм полум’ям.
На відміну від більшості дрегстерів, цей шкільний автобус має 9 посадочних місць. Додаткова вага могла б покращити час заїзду, однак більшою завадою для Jet School Bus стала дощова погода. У результаті шкільному транспорптеру вдалось показати кращий час у межах 11 секунд – більшість звичайних автомобілів з легкістю обійшла б його на прямій, та, погодьтесь, автобуси так не їздять. На фініші швидкість реактивного апарата склала понад 200 км/год.
Jet School Bus оснащений модифікованим турбореактивним двигуном Westinghouse J-34, котрий забезпечує тягу як у 2267 кг-с (22231 Ньютонів).
Також цікаво: Відео: на дрегстері не розкрився гальмівний парашут