Відкриття Шулявського мосту можуть перенести на наступний рік

Журналісти дізналися, як йде будівництво Шулявського мосту та скільки ще потрібно грошей.
Відкриття Шулявського мосту можуть перенести на наступний рік
logo26 листопада 2019, 13:35
logo0
logo0 хв

Від початку робіт минув майже рік, а будівельники продовжують займатися комунікаціями і ніяк не зберуть металевий каркас. Естакаду, як обіцяв мер Києва Віталій Кличко, до грудня не відкриють

Читайте також: Шулявський шляхопровід отримає повноцінну розв’язку – цех "Більшовика" знесуть

Відкриття першої черги Шулявського шляхопроводу переноситься на наступний рік. На розв’язку вже виділено понад один мільярд гривень, але цього може не вистачити. Про це йдеться у сюжеті програми "Гроші".

"Екс-нардепа та скандального забудовника Максима Микитася нещодавно випустили із СІЗО під заставу у 80 мільйонів гривень. Микитась на усю країну обіцяв здати відомий усім киянам Шулявський міст до 30 листопада, але, як бачимо, проїхати тут можна лише на тракторі", - йдеться у сюжеті. Відкриття першої черги нового мосту переноситься на наступний рік. Естакаду, як того обіцяв мер Києва Віталій Кличко, до грудня не відкриють.

Читайте також: Як просувається реконструкція Шулявського шляхопроводу: відео

"Зима. Металевий шляхопровід сильно скоротився. Морози зараз. Це означає, що асфальт класти не можна, і це означає, що шляхопровід буде стояти до весни. Принаймні, до кінця березня. Покриття неможливо буде вкласти", - розповів транспортний інженер Віктор Петрук. У зв’язку з цим, за його прогнозами, кошторис на будівництво мосту або збільшиться, бо прийдеться залучати технології, яких в Україні сьогодні немає, або якість цього будівництва буде дуже низька, і цей асфальт через декілька років зійде.

Від початку робіт минув майже рік, а будівельники продовжують займатися комунікаціями і ніяк не зберуть металевий каркас. Наразі кияни вже майже вдвічі переплатили за розв’язку у порівнянні із заявленою у 2018 році вартістю. А в результаті не зроблено і половини.

Мер Києва Віталій Кличко видає власнику "Укрбуду" Микитасю черговий аванс у 230 мільйонів гривень. Загалом на розв’язку вже виділено 1 мільярд 50 мільйонів гривень, зазначає депутат Київради Прохор Антоненко. Окрім цього, у Кличка провели тендер на корегування проекту. Тобто розглянули можливість виділення грошей на реконструкцію ще п’яти вулиць. Тендер на будівництво виграла ще одна фірма Максима Микитася – інвестиційно-будівельна компанія "Укрбуд".

НАБУ просить Національне агентство з питань запобігання корупції перевірити, чи є в діях мера Києва Віталія Кличка конфлікт інтересів у питанні будівництва Шулявського шляхопроводу.

Читайте також: Ремонт Шулявського шляхопроводу пообіцяли завершити до кінця року