Відстрочка покарання за експлуатацію "євроблях" буде останньою

Таку впевненість висловив Владислав Криклій, який очолить комітет з інфраструктури нового парламенту.
Відстрочка покарання за експлуатацію "євроблях" буде останньою
logo16 серпня 2019, 19:48
logo0
logo0 хв

Владислав Криклій, який поки що обіймає посаду керівника Головного Сервісного центру МВС України, пройшов до Верховної Ради за списком "Слуги Народу" та є одним з найбільш вірогідних керівників комітету з інфраструктури. В інтерв'ю "Ліга.нет" він озвучив позицію президента та майбутньої фракції в парламенті щодо вирішення проблеми "євроблях".

За словами Владислава Криклія, "президент ініціював законопроект, яким пропонується відстрочити до кінця року дату початку застосування штрафних санкцій за несвоєчасну розмитнення автомобілів на єврономерах".

Читайте також: що готує для "євроблях" нова Верховна Рада

Разом з тим, він не вірить, що ті, хто хотів розмитнити свої машини, не встигли це зробити. "Мої відчуття, що у багатьох просто немає документів на машини, – говорить Криклій. – У січні-лютому спостерігалося аномальне кількість реєстрацій автомобілів на єврономерах. Тільки в січні 2019 го зафіксували більше 200 000 реєстрацій транспорту, показники січня 2018 го – 70 000 реєстрацій. Я так розумію, зараз залишилися незареєстрованими тільки ті, хто не хоче, не може або не має документів. Ось вони і намагаються це відтягувати. Коли закінчиться період без штрафів, будемо сідати і на цифрах дивитися кількість реєстрацій. Якщо зараз немає охочих реєструватися, чому вони повинні з'явиться через півроку? Тому, я думаю, що це остання відстрочка".

Нагадаємо, що з 22 серпня передбачені драконівські штрафи за їзду на єврономерах.