![Розмитнення авто з 1 лютого 2023 року: зміни - Auto24](https://auto.24tv.ua/resources/photos/news/202302/4338998a994f6-e434-49f5-b874-0a54bbc98938.jpg?w=400&h=225&fit=cover&output=webp&q=85)
Якщо раніше для ввезення певних типів транспортних засобів достатньо було просто оформити попередню митну декларацію, то від сьогодні усім транспортним засобам потрібно вносити кошти на рахунок митниці у розмірі повної вартості розмитнення.
Після уточнення суми податків на регіональній митниці для конкретного автомобіля відбудеться коригування платежів – надлишкові кошти повернуть, а недостатні потрібно буде внести. Якщо розмитнюється електромобіль, за які не потрібно платити мито та ПДВ, авансові кошти все одно потрібно вносити.
Читайте також: Розмитнення через "Дію": стартувала тестова версія
Розмитнюючи авто, також можна скористатися послугою фінансового гарантування, яку надають деякі компанії за рахунок власних коштів, а не вносити "живі" гроші в банк.