Водій BMW 32 рази попався на камери за одну поїздку

У Великій Британії поліція затримала водія, який за одну поїздку був "спійманий" камерами контролю швидкості 32 рази. До того ж, під час перевірки виявилося, що за цим самим автомобілістом є і декілька інших порушень.
Водій BMW 32 рази попався на камери за одну поїздку
logo15 грудня 2020, 17:40
logo0
logo0 хв

Як пише The Sun, незвичайний інцидент стався недалеко від англійського міста Сток-он-Трент. Водій BMW їхав трасою із середньою швидкістю 134 км/год в туманну погоду.

Читайте також: Штрафи з камер обійшлись українським автовласникам у 173 млн грн

Причому швидкість він перевищував навіть на тих ділянках, де велися ремонтні роботи. І чим далі британець пересувався з порушенням, тим частіше він потрапляв на радари системи автофіксації. У підсумку, коли його зупинила поліція, загальна кількість зафіксованих камерами порушень перевалила за три десятка.

За таке злісне порушення водієві BMW тепер загрожує не тільки грошове стягнення, а й нарахування не менше 96 штрафних очок. Для розуміння, права у Великій Британії відбирають (терміном на 4 роки) в тому випадку, якщо водій набрав 12 і більше штрафних балів.

Однак перевищення швидкості – не єдине, в чому викрили автомобіліста. Також поліцейські встановили, що у нього була відсутня страховка, а на передніх колесах автомобіля було встановлено зношені шини (тобто, тепер йому інкримінують ще й небезпечне водіння).

Читайте також: Як змінилась аварійність у Києві та області після ввімкнення камер автофіксації: статистика