Воднева система для авто: просто залий води

Вартість пального на основі нафти, тобто бензину та дизелю, знову зросла. Але без них запустити двигун внутрішнього згоряння нереально.
Воднева система для авто: економія та користь - Auto24

Щоб система працювала, потрібно регулярно доливати воду

logo23 жовтня 2023, 10:00
logo0
logo0 хв

Науковці різних країн прагнуть створити транспортні на альтернативному паливі, однак, на жаль, поки що без результату.

Серед можливих варіантів, доступних для українських автовласників вже сьогодні – встановлення на авто водневої системи. Це устаткування, яке працює на воді. Для її працездатності потрібно кожних 2000 км заливати близько одного літра води.

Також цікаво воднева система для авто - це альтернатива ГБО для дизельних двигунів

З води воднева система утворює водневмісний газ – газ суміші водню та кисню. Він одразу потрапляє у камеру згоряння авто та згоряє з основним паливом, виділяючи додаткову енергію. Завдяки цьому витрата пального зменшується до 18%, а потужність та ходові властивості зростають. Водночас очищаються сажові та вуглецеві відкладення, що вирівнює компресію у двигуні. А це забезпечує кращу тягу та потужність.

Також зменшується навантаження на сажовий чи каталізатор, що збільшує їх ресурс на 33%. А ресурс двигуна після встановлення водневої системи збільшується вдвічі.

Воднева система легко встановлюється в підкапотний простір або багажник. При цьому вона абсолютно безпечна, тому що водневмісний газ не зберігається в балоні, а виробляється безпосередньо під час руху і відразу ж використовується.

Отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером 0678834265.

Ознайомитися з системами та асортиментом особисто можна за адресою Львівська обл., с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або на сайті hydroxy.com.ua.