Вщент знищена росіянами заправка на Київщині знову працює

АЗС КЛО на в'їзді у столицю зі сторони Житомира функціонує у тимчасовому форматі, однак йдуть роботи зі спорудження повністю нового сучасного комплексу.
АЗС КЛО на в'їзді у столицю зі сторони Житомира функціонує у тимчасовому форматі - Auto24
logo26 травня 2023, 15:13
logo0
logo0 хв

У перші дні повномасштабної війни російськими снарядами було знищено АЗК KLO у селі Стоянка на Київщині. Комплекс на виїзді з Києва працював до останньої можливості, заправляючи містян, що рятували сім’ї, дітей та домашніх улюбленців від ворожого наступу та обстрілів, яких зазнала столиця.

Також цікаво експертиза кави на заправках

Крім свідчення безглуздої війни, розв'язаної росією, від АЗК не залишилося нічого. На щастя, ніхто зі співробітників не постраждав.

Нещодавно АЗС KLO в Стоянці знову забезпечує своїх клієнтів пальним, кавою та швидкою їжею та іншими сервісами, включно з можливістю зняти готівку на касі.

АЗК KLO, Стоянка, березень 2022 / травень 2023

Наразі послуги надаються у тимчасовому приміщенні, а паралельно ведуться роботи з відбудови комплексу, який продовжить концепцію нових АЗК KLO: комфортна зала; індивідуально спроєктований інтер'єр; великий вибір страв і всього, що потрібно у дорозі для водіїв, пасажирів та авто.