Використані акумулятори Nissan Leaf живлять стадіон у Нідерландах

Для живлення цілого стадіону використовуються 148 акумуляторних батарей від старих Leaf.
Використані акумулятори Nissan Leaf живлять стадіон у Нідерландах

ФОТО: Nissan|

Johan Cruijff Arena

logo9 липня 2018, 19:20
logo0
logo0 хв

Одне з найбільших питань, пов'язаних з електрокарами сьогодні – проблема відпрацьованих батарей. Компанія Nissan не лише знайшла відповідь на це питання, а й вперше застосувала його на практиці.

Nissan та кілька партнерів обладнали центр енергозабезпечення стадіону Johan Cruijff Arena в Амстердамі зі 148 використаних акумуляторів від Nissan Leaf. Більше того, 3-мегаваттна енергосистема може живити не лише стадіон, а й кілька тисяч прилеглих приватних будинків, у разі відключення електроенергії у районі. Амстердамський стадіон є домашньою ареною футбольної команди Ajax AFC.

Читайте також: Citroen вирішив проблему ухитування в автомобілі за допомогою окулярів

Фото: Johan Cruijff Arena / Nissan

“Завдяки цій системі накопичення енергії, стадіон зможе використовувати свою енергію продуктивніше, навіть продавати енергію у загальнодержавну мережу”, – говорить Генк ван Раан, директор інновацій “Йохан Крейфф Арена”.

“Завдяки стадіону Johan Cruijff Arena ми можемо сьогодні продемонструвати, що переосмислення життєвого циклу батарей електрокарів Nissan може зробити свій внесок у підвищення ефективності та стабільності всієї енергетичної системи”, – заявив Франсіско Карранса, керуючий директор компанії Nissan Energy.

Також цікаво: Audi показала, як працюють відео-дзеркала в e-tron