Виробництво автомобілів в Україні поки що продовжується, але об’єми знизились дуже сильно.

Незважаючи на низьку базу порівняння, травневий результат українського автопрому знизився ще на 75%. За місяць підприємствами галузі було виготовлено всього лише 126 одиниць автотранспортної техніки.

Читайте також: Виробництво Volkswagen Caddy переїде в Узбекистан

Випуск легкових автомобілів, в порівнянні з минулим роком зменшився в п’ять разів. Як і роком раніше в цьому сегменті вітчизняного автопрому працював тільки один завод – "Єврокар", де в травні в режимі великовузлового складання було зібрано всього лише 87 автомобілів марки Шкода.

Виробництво автобусів просіло в 2,3 раза до 27 штук. У травні виробництво автобусів здійснювали тільки два підприємства: "Черкаський автобус" та "ЗАЗ", де було виготовлено 25 і 2 автобуси відповідно.

Єдиний прояв позитивної динаміки був відзначений в сегменті комерційних автомобілів, яких було зроблено 12 шт. або вдвічі більше, ніж роком раніше. Всі машини були виготовлені на заводі "Черкаський автобус".

Всього за період з січня по травень 2020 року в Україні зібрали 1550 од. автотранспортних засобів або на 35% менше, ніж за аналогічний період минулого року.

  • Легкових автомобілів – 1325 шт. (-35%);
  • Комерційних – 24 шт. (+14%);
  • Автобусів – 201 шт. (-41%).

Також цікаво: АвтоКрАЗ планує масштабне скорочення співробітників