Як кортеж Президента порушує Правила дорожнього руху: відео

Швидкість, з якою пересуваються кортежі Президента України, важко назвати безпечними.
Як кортеж Президента порушує Правила дорожнього руху: відео
logo31 липня 2020, 10:58
logo0
logo0 хв

Схоже, прецедент з кортежом свого попередника, який збив літнього чоловіка на пішохідному переході біля Верховної Ради нічому не навчив охорону глави держави.

Читайте також: Як виглядають та де розміщені усі камери автофіксації в Києві: відео

Президент України Володимир Зеленський, перед другим туром виборів в квітні 2019 року обіцяв у разі перемоги перенести офіс з Банкової в місце, де немає пробок, відмовитися від великих кортежів і не перекривати дороги.

Порушення президентським кортежем, як і раніше пересуваються з поліцейським авто з увімкненими проблисковими маячками та ігнорує ПДР, зафіксували журналісти «Схем». У розслідуванні відзначається, що главу держави супроводжують близько шести машин (хоча сам Зеленський говорив про два-три автомобілі).

Журналісти зафіксували, як супровід Зеленського не тільки перевищував допустиму швидкість руху, а й порушував інші правила, зокрема, розвертався в заборонених місцях і перетинав подвійну осьову. При цьому, як стверджують журналісти, ПДР порушувалися не тоді, коли мова йшла про важливу зустріч, а й в повсякденних ситуаціях.

Також цікаво: За 45 днів камери автофіксації "заробили" 52 мільйони гривень

Зокрема, 10 червня знімальна група «Схем» помітили на Новообухівській трасі в Київській області кортеж Зеленського, який рухався в напрямку заміської резиденції в Іванковичах. Радар журналістів показав швидкість руху - 148 кілометрів на годину при допустимих 90 кілометрів на годину.