Як відновити потужність двигуна на своєму авто

Авто поступово або різко втратило потужність, на панелі приладів загорілась Check Engine? Існує прилад, який убезпечить від таких неприємностей.
Відновлення потужності двигуна авто за допомогою водія - Auto24
logo18 вересня 2023, 10:00
logo0
logo0 хв

З часом експлуатації двигун автомобіля зношується, його потужність і динаміка поступово знижуються. Зазвичай цей процес є плавним, прогнозованим та природним, тож не сильно відчувається. Однак бувають випадки різкого падіння потужності та прийомистості двигуна: автомобіль в’яло відгукується на натискання педалі акселератора, спостерігаються пропуски запалювання, двигун погано запускається, збільшується задимленість вихлопу.

Водій у цей час відчуває поганий розгін, наче автівці бракує сили, цей процес часто супроводжується загорянням Check Engine на панелі приладів. Причин, звісно, може бути декілька, але найчастіше втрата потужності є наслідком проблем у паливній системі або свідченням забитості сажового чи каталізатора.

Також цікаво Як покращити розгінну динаміку автомобіля

Пальне після згоряння залишає продукти горіння. Частина з них зупиняється у фільтрі сажі чи каталізаторі, а частина – на деталях двигуна. В результаті зменшується пропускна здатність і підвищується тиск всередині двигуна. Тож звідси й раптова втрата потужності.

Оптимальним рішенням для профілактики втрати потужності є встановлення водневої системи українського виробництва компанії Hydroxy. Завдяки утворенню водневмісного газу під час руху авто та подачі його у камеру згоряння, очищаються вуглецеві, масляні та сажові відкладення з двигуна, покращується горіння палива, очищається сажовий і каталізатор на авто.

Встановлювати таку систему можна на авто з двигуном внутрішнього згоряння, які працюють на дизелі, бензині або газі. Так ви збільшите ресурс сажового чи каталізатора на 33%, а витрата палива зменшиться на 18%.

Отримати консультацію про придбання водневих систем можна за номером 0678834265.

Ознайомитися з системами та асортиментом особисто можна за адресою с. Підбірці, вул. Тракт Глинянський, 29 або на сайті hydroxy.com.ua.