Як виглядає готель в Данії для водіїв вантажівок

Литовська транспортна компанія Girteka Group, що працює в Європі та Скандинавії, створила в Данії міні-готель, де фури перевізника можуть на деякий час зупинитися, а водії відпочити.
Girteka для своїх водіїв-іноземців створила готель в Данії - Auto24

ФОТО:  Girteka|

Зона відпочинку мініготелю Girteka на території Thermo-Transit

logo24 червня, 08:40
logo0
logo0 хв

До таких дій компанія вдалася, щоб уникнути штрафних санкцій за відпочинок водії в кабіні магістральних тягачів: у Європі існує заборона на 45-годинний відпочинок у салоні автомобіля навіть при наявності там спального місця.

Альтернативне рішення у вигляді ночівлі та відпочинку водіїв в стаціонарних готельних умовах не наражає Girteka на фіскальні штрафи, оскільки її працівникам створені належні умови відпочинку.

Читайте також Які європейські дороги для далекобійників найбільш небезпечні

Мініготель в Данії оформили в кольорах компанії Thermo-Transit, яка обслуговує маршрути в Скандинавії та входить до Girteka Group. Цей структурний датсько-норвезький підроозділ в основному базується на найманих працівниках з-за меж ЄС, котрі перебувають у відрядженнях по кілька тижнів і їм час від часу потрібні стаціонарні умови для відпочинку.

AdBlue PureDrive – це рідина для зменшення кількості забрудненого повітря дизельним двигуном. Сертифікована Німецькою асоціацією автопромисловості Verband der Automobilindustrie e.V. (VDA), вона доступна на АЗК WOG.

Рекламна інформація

Оскільки Данія дуже ретельно ставиться до умов праці водіїв і регулярно перевіряє зони паркування у вихідні дні водіїв та виписує кілька десятків штрафів за кожен рейд, то "Термо-Транзит" вирішила організувати ночівлю для 72 водіїв у Падборзі, в Данії.

В готелі можуть зупинитися на перепочинок водії з різних підрозділів Girteka Group. Фото: Girteka

Новий об’єкт розташований на площі майже 3 гектари. Він поєднує в собі стоянку для кількох десятків тягачів із напівпричепами, а також чотири черги малоповерхової житлової забудови.

Цей комплекс може запропонувати 36 двомісних номерів, що означає проживання для 72 водіїв. Крім того, частина приміщень відведена під побутові кімнати з кухнею, пральнями, зонами загального відпочинку.