Як виглядатиме новий Volkswagen Amarok

Після того, як новий пікап Amarok втратив основу Volkswagen, він тепер виглядає як Ford Ranger.
Яким буде новий Volkswagen Amarok - Auto24

Volkswagen Amarok

logo23 січня, 15:10
logo0
logo0 хв

Альберт Кірзінгер, керівник відділу дизайну Volkswagen Commercial Vehicles, опублікував на LinkedIn офіційний ескіз дизайну позашляховика Amarok. Така модель передувала б відродженій марці міцних пікапів і позашляховиків Scout, яка має вийти на ринок у 2026 році. Швидше за все, вона була б дешевшою, якщо б використовували двигуни внутрішнього згоряння, тоді як нові моделі Scout будуть виключно електричними.

Читайте також: Volkswagen готує новий седан Magotan на заміну Passat

Ford не продає Everest у Сполучених Штатах, де він міг би скласти конкуренцію Bronco. Однак у VW не виникне таких проблем із позашляховиком на базі вантажівки, оскільки Atlas є цільним і тому призначений для використання на дорозі. На жаль, цей корабель відплив, оскільки ще в липні 2022 року член правління Volkswagen Commercial Vehicles з маркетингу Ларс Краузе виключив позашляховик Amarok. Пізніше того ж року прототип Everest був помічений під час випробувань на території США, але з того часу не було жодних новин з цього приводу.

Американці, схоже, не можуть натішитися цими позашляховиками, і Amarok із закритим кузовом здається простою справою. Тим не менш, ми впевнені, що Ford не хоче, щоб VW знищив продажі Bronco. Виключивши Еверест для США, шанси побачити позашляховик Amarok у США невеликі. Натомість ці нові моделі Scout будуть орієнтовані на людей, які гуляють на природі і шукають пригод з нульовим рівнем викидів.

Незважаючи на те, що Ford збирає Amarok на своєму заводі в Сільвертоні в Преторії, Південна Африка, модель першого покоління, заснована на основі VW, все ще виробляється в Пачеко, Аргентина, для регіонів Південної Америки. Він навіть оновлюється пізніше цього року, що означає, що VW не має наміру припиняти випуск вантажівки найближчим часом.